Facebook

Miniatelier nebo Foto-bedna

Náš fotokoutek je, byl a bude vždy zdarma! Platí se pouze za vytištěné fotky!*

K jedné z velmi oblíbených služeb, které FotoPavlik.com nabízí, patří tisk fotek přímo na akcích. Zákazníkům nabízíme plný servis a kvalitní rychlý tisk na profesionální fototiskárně Mitsubishi. Tato služba je vhodná na maturitní plesy, firemní večírky, svatby, společenské a kulturní akce atd.

Varianta první - fotící robot, foto-bedna

Jdeme s dobou a sledujeme světové trendy, od února 2017 nabízíme novinku v podobě foto-bedny. Focení v tomto případě obsluhují sami lidé. Během fotografování se vidí na obrazovce a pokud jsou s nafoceným záběrem spokojeni, mohu jej okamžitě poslat do tisku. Fotografie se může automaticky doplnit lištou s logem a co je hodně populární - na fotkách se dá měnit pozadí - takže se dá přizpůsobit tématu akce. To v případě, že se fotí na klíčovacím zeleném pozadí. Vytištěné fotografie je možné hned další den stáhnout v elektronické podobě zde. Foto-bedna se hodí převáženě na firemní akce a na svatební foto-koutky, nebo na tématické párty. Foto-bedna - to je moderní způsob focení na eventech, návštěvníci vaší akce budou nadšeni! Obsluha zařízení je velice jednoduchá a rychlá, takže se netvoří fronty.

Foto-bedna lze i půjčit, nebojte, je to jednoduché, průvodce nastavením máme zde, heslo k souboru zasíláme na vyžádání.

Varianta druhá - klasický fotokoutek s fotografem

Jako jedni z prvních v regionu jsme začali provozovat i náš MiniAtelier, pro který je dnes zažité jméno fotokoutek. Máme proto dlouholeté zkušenosti a praxi a zakládáme si na používání profesionální techniky a vynikajících výstupů.

V případě klasického fotokoutku je na místě fotograf, který fotografované osoby srovná tak, aby byl na fotce každý vidět a vypadal dobře. Fotky se vybírají u počítače a stejně jako u fotobedny - po výběru jsou hned vytištěné. Pozadí se používají většinou mušelínová batikovaná (které průběžně obměňujeme), jednobarevná papírová - galerie pozadí zde, nebo se používá potištěná stěna. Fotokoutek může být vyzdoben balónky. Tento způsob se hodí převážně na maturitní plesy. Je tady totiž větší volba ve výběru formátu - fotograf prostě zvolí co se pro danou skupinu hodí nejlépe - a možná je i drobná korekce snímků u pc ještě před vytištěním. Opět lze fotky stáhnout zde.

Nejste si jisti, jakou variantu vybrat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme!

Ceny a technické info:

1. Firemní akce, svatby, eventy - platí pořadatelská firma

Atelier nebo Foto-bedna s naší obsluhou se platí hodinově, (minimálně 2hodiny) - 800Kč/hod + vytištěná fotografie 10Kč. Samozřejmostí je i zajištění rekvizit. Příprava podkladů v ceně.

2. Plesy - fotky platí přímo zákazníci

Atelier je v tomto případě zcela zdarma, platí se jen jednotlivé vytištěné fotografie cca za 39 Kč/ks. Zákazníci mají možnost stáhnout si zakoupené fotky zde

3. NOVĚ: Zapůjčení foto - bedny

Zapůjčení Foto-bedny bez naší obsluhy se platí hodinově - 500Kč/hod (počítá se čistý čas ostrého provozu) + vytištěná fotografie 10Kč, Samozřejmostí je i zajištění rekvizit. Příprava podkladů v ceně. V tomto případě zákazník plně zodpovídá za jakékoliv poškození! Před zapůjčením je zákazník proškolen + obdrží manuál k obsluze.

Technické požadavky:

Ideální prostor je 3x5 m, frekventované místo, připojení na 220 V, venku zastřešení - stan.

* Platí pro maturitní plesy.