Facebook

Nabídka svatebního fotografování - poslední termíny 2024!

© 2024 Radek Pavlík / FotoPavlik.com


Výběr svatebního fotografa je opravdu těžká disciplína. Jak vsadit na jistotu, když svatebních fotografů je spousta a navíc svatby fotí i mnoho nadšených amatérů. Na nevěsty se valí spousty nabídek a to je při výběru jen stresuje. U některých fotografů musí psát na kontaktní formuláře a doptávat se na podrobnosti.

A při tom jde přece hlavně o Vaše pěkné svatební fotografie.

Podívejte se na ukázku mojí práce a dovolte, abych Vás provedl mojí férovou nabídkou, nastavenou tak, aby Vám plně vyhovovala.

Za svoji dlouholetou praxi jsem pochopil, že svatby nefotím pro sebe, ale pro novomanžele. Musím se trefit do jejich stylu. Sleduji i současné trendy ve svatební fotografii a neustále se zdokonaluji. Na svatbě se nebojím zrealizovat jakýkoliv bláznivý nápad. Umím být ale i diskrétní a decentní. Ale humor mě nikdy neopouští!

Pro opravdu skvělé výsledky potřebuji slyšet veškerá přání a informace ke svatbě a zároveň je dobré se před svatbou trošku poznat. Scházíme se proto na předsvatebním jednání. Svatební lokality dobře znám, ale může přijít cokoliv nečekaného, tak je vždy před svatbou kontroluji a zároveň hledám i nová místa, která jsou pro mě výzvou. Na základě toho nebudete mít sterilně stejné fotky jako mnoho svateb před vámi. Buďte originální!

Profesionální technika té nejvyšší řady je pro mě samozřejmostí.

Snažím se vyhovět opravdu širokému záběru novomanželů, proto je ceník zoptimalizovaný tak, že si každý má možnost nastavit si cenu podle vlastních potřeb a možností. Vycházím ze základní ceny, ke které se připočítávají různé doplňkové služby. Nabízím Vám vyváženou a přijatelnou cenu.

Základní cena:

Cena fotografování svatby je 11 900 a zahrnuje desetihodinové fotografování svatby od příprav u nevěsty až po večerní oslavu. Tento časový limit můžeme překročit. Za každou hodinu navíc zaplatíte 600 Kč. V ceně je samozřejmostí i zpracování fotografií. Úprava svatebních fotek je poměrně časově náročná, v sezóně jsem silně zaneprázdněn a nechci hnát čas na úkor kvality. První výstupy jsou k prohlédnutí pod heslem zde na stránkách, celou zakázku odevzdám maximálně do dvou měsíců od svatby. Jinak čekejte velkou slevu!

Pro nedočkavé, kteří požadují předání fotek brzy po svatbě – nabízím expresní zpracování zakázky s příplatkem. Za cenu 16 900 jsou snímky do týdne, protože přeskočíme všechny zakázky připravené k upravení.

Vigvam

Doplňkové služby:

Naše oblíbená Foto-bedna samoobslužný foto-koutek s okamžitým tiskem.

Velice atraktivní zážitek si vaši svatební hosté odnesou, pokud na svatbu instalujeme naši foto-bednu. Díky přednastaveným konfiguracím vznikají zajímavé fotografie, které se ihned tisknou. Ovládání je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Fotky jsou den po svatbě ke stažení pod heslem. Cena za papírovou fotku je 12 Kč, provoz vychází na 500 Kč/hod, podrobné informace najdete zde. Bednu je potřeba objednat spolu se svatbou, je o ní velký zájem a mohla by být v den Vaší svatby někde jinde! Ano, to znamená, že tato služba může být provozovaná i zvlášť, než na svatbě kde fotím.

Data - standart v předávání finální zakázky je nahrání na webové úložiště. Tato služba je zdarma, stejně jako webová prezentace. V případě zájmu platíte jen za datové nosiče DVD nebo flash-disk.

Fotokniha / fotoobrazy – Vaši svatbu můžete skvěle prezentovat formou fotoknihy. Dobře to vypadá a navíc to může být dobrý dárek např. pro rodiče. Pokud nezvládáte sestavení knihy sami, cena této práce začíná na 2000 Kč

Fotoobrazy jsou dalším pěkným výstupem a díky velkému čipu fotoaparátu můžete zvolit jakoukoliv možnou velikost. Ceny jsou podle formátu a způsobu provedení. Podrobnější ceny mám v ceníku.

Doprava je účtovaná částkou 9,9 Kč/km, mnohem lepší je, když mám možnost spolujízdy s nějakým svatebčanem, nebo třeba s kameramanem.

Způsob vyrovnání – jako u každé mojí zakázky vždy až po předání a kontrole zakázky - hotově, nebo převodem na účet. Přesná cena se stanovuje na předsvatebním jednání . Zálohy nepožaduji.

Protože svatební fotografování si žádá opravdu hodně zkušeností, nikdy za sebe na svatby neposílám nikoho z mých kolegů. Náhradníka bych poslal jen v případě mojí vážné nemoci a vždy bych o tom novomanžele předem informoval. Díky několikaletým zkušenostem mohu v případě vašeho zájmu pomoci i s organizací svatby.


Plný kalendář na začátku sezóny dává tušit, že jsou novomanželé s mojí práci spokojeni a doporučují mě dál.

S rozhodnutím neváhejte, přesvědčte se o dostupnosti vašeho termínu v mém kalendáři. V případě Vašeho zájmu, nebo jakéhokoliv dotazu volejte nebo pište.

Poslední volné termíny na sezónu 2024!

Těším se na Vás!